YEO 24V 11 diş 5KW Mitsubishi Marş Motoru

Marka/Model: YEO

Ürün Kodu: 33311Y

Barkod: 8682322050134

Fiyatları Görüntülemek İçin Giriş Yapınız
  • Özellikler
  • Uyumlu Araç Listesi
  • Ürün Açıklaması
  • Muadil Ürünler
Voltaj [V] 24,
Tip Mitsubishi,
Güç [kW] 5, 50,
Delco 19081020,
Cargo 114193, 115877,
Diş Sayısı 11,
Mitsubishi M009T61471AM, M009T61471, M9T61471, M9T61472, M9T61473, M9T61474, M9T64971, M9T64972, M9T64973, M9T64973AM,
As-Pl S5070,
Bosch 0 001 261 041,
Dönüş Yönü 0,
Kulak Sayısı 3,
Dişli deliklerin sayısı 0,
Uzunluk [mm] 89, 00,
Pinyon Tepe Nokta Blok Aralığı [mm] 48, 00,
Remark STR6235, STR7905, STR7916,
RENAULT Kodu 5001866702, 7420732977,
VOLVO Kodu 20397219, 20732977, 21025968, 22807178, 85000148, 85013135, 85020161, 20563533, 85000934, 85021310,
Prestolite Kodu MS 775,
Ağırlık [kg] 9,5
Kutu Ebatı (GxYxD) 37.00cm x 20.00cm x 24.50cm
Uzunluk 1 [mm] 89,00
Uzunluk 2 [mm] 48,00
Starter gücü [kW] 5,50
Gerilim [V] 24
Tespit borularının sayısı 3
Dişli deliklerin sayısı 0
Dönme yönü 0
Diş sayısı 11
MITSUBISHI M009T61471AM
MITSUBISHI M009T61472
MITSUBISHI M009T61473
MITSUBISHI M009T61474
MITSUBISHI M009T64972
MITSUBISHI M009T64973
MITSUBISHI M9T61471
MITSUBISHI M9T61471AM
MITSUBISHI M9T61472
MITSUBISHI M9T61473
MITSUBISHI M9T61474
MITSUBISHI M9T64971
MITSUBISHI M9T64972
MITSUBISHI M9T64973
MITSUBISHI M009T61474-X
RENAULT 5001866702
RENAULT 7420732977
VOLVO 20397219
VOLVO 20732977
VOLVO 21025968
VOLVO 22807178
VOLVO 85000148
VOLVO 85013135
VOLVO 85020161
VOLVO 20563533
VOLVO 85000934
VOLVO 85021310
FRIESEN 8824670
PRESTOLITE ELECTRIC 860822
PRESTOLITE ELECTRIC M009T61471
PRESTOLITE ELECTRIC M90R3538SE
PRESTOLITE ELECTRIC M90R3555SE
PRESTOLITE ELECTRIC M90R3556SE
PRESTOLITE ELECTRIC M90R3538AM
DELCO REMY 35055VL
BV PSH 561.504.113
ELSTOCK 45-4135
ERA 220559
ERA 220560
HC-PARTS CS1495
HC-PARTS CS1585
CASCO CST35644
CASCO CST35644AS
CASCO CST35644ES
CASCO CST35644GS
CASCO CST35644OS
CASCO CST35644RS
LAUBER 28.1495
LAUBER 28.2013
LAUBER 28.2013M
LUCAS LRS02463
LUCAS LRS2463
PowerMax 8213886
PowerMax 88213886
WAI 33311N
HC-Cargo 114193
HC-Cargo 115593
AS-PL 20437446OE
AS-PL 254401M
AS-PL 254401P
AS-PL 255499M
AS-PL 255499P
AS-PL 6035644
AS-PL 8151
AS-PL CGB-91471
AS-PL EAA-121206
AS-PL RNLM9T61471
AS-PL S5070
AS-PL STM4193
AS-PL STR71072
AS-PL STRL314
Ürün Kodu: 33311Y-BH

YEO 24V 13 diş 5KW Bosch Marş Motoru

Görüntüle