Güvenilir,
insan odaklı hizmet...

1975 yılı Bursa’da küçük bir torna atölyesinde otomobil burçları üreterek başlayan ticaret hayatımıza sonrasında yedek parça tedarikçisi olarak Emre Ticaret adı ile 1980 yılında güncellenmiştir. Geçen yıllar ve büyüyen ticaret hacmi ile 1998 yılında çok ortaklı bir şirket olarak kurulan Yunusemre Otomotiv Ltd. Şti, 2008 yılı itibari ile Emre Ticaret ile birleşerek büyümesine devam etmiştir.

Günümüzde 2 farklı lokasyonda 30.000’i aşkın ürün çeşidi ve 40 kişilik çalışan personeli ile değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Dünyanın önde gelen markalarından, ülkemizde üretilen yüksek kaliteli ürünlere, otomobil yedek parçaları, ticari araç aksamı, otobüs yedek parçaları gibi her geçen gün yenilenen otomobil ve motosiklet aksesuarlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Geçen zaman ile kendi markalarımız olan Pluxen, Dolphin, YEO isimleri ile yüksek kaliteli ürünler olan otomobil silecekleri, xenon sistem ve yedekleri, led ampuller, led off-road lambaları, çeşitli otomobil aksesuarları ve marş, şarj aksamı, halojen ampuller, far ve stoplar, sis lambaları gibi binlerce otomobil yedeklerini ve aksesuarlarını geniş pazarlama ağımız ile bayilerimiz ve müşterilerimize ulaştırmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Yunusemre Otomotiv; sektöründeki tüm firmalar ve son kullanıcılar için en çok tercih edilen firma olma yolunda ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Yunusemre Otomotiv; yüksek ekip ruhuyla, Otomotiv sektöründeki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunar.